УПРАВИТЕЛ В ЕООД

Започни нова тема

Управител в ЕООД

Здравейте, управител съм на ЕООД, самоосигурявам се. Трябваше ли да подам декларация за данък доход?
от: Осигуряване автор: Nikolay на: 10.05.2014 12:00

Управител в ЕООД

Трябва да подадете декл. 6 за платените осигуровки през изминалата година. Подава се в НАП по постоянен адрес.
отговор от: Katy на: 10.05.2014 12:59
 

Отговори на: Управител в ЕООД


Заглавие: *  
 
Текст: *
 
Име: *E-mail: *  
 




Вход в системата

Фирми в: Благоевград, Бургас, Варна, Велико Търново, Видин, Враца, Габрово, Добрич, Кърджали, Кюстендил, Ловеч, Монтана, Пазарджик, Перник, Плевен, Пловдив, Разград, Русе, Силистра, Сливен, Смолян, София - град, София - област, Стара Загора, Търговище, Хасково, Шумен, Ямбол,

W3C XHTML 1.0 Валидиран  W3C CSS 1.0 Валидиран  Section 508  PHP Powered  Фирми
Copyright © 2008 - 2009 FIRMI.V.BG. Всички права запазени.